افتضاح‌بزرگ‌در لندن؛اسرائیل در حسرت مدال المپیک!

به گزارش رجانیوز، سران رژیم صهیونیستی از ماه‌ها قبل با هزینه‌های هنگفت در اندیشه جبران ناکامی مطلق نمایندگان خود در بازی‌های المپیک بودند تا به نوعی شکست‌های مفتضاحانه خود را با این جربه پوشش دهند اما کاروان 37 نفره رژیم صهیونیستی در المپیک 2012 لندن بازهم نتوانستند به سریال تحقیرآمیز این رژیم جعلی در بازی‌های المپیک پایان دهند تا یک ناکامی بزرگ دیگر در عرصه بین المللی برای این رژیم جعلی به ثبت درآید.
 
رژیم صهیونیستی در سی‌امین دوره بازی‌های المپیک با اعزام کاروانی 37 نفره شامل 19 ورزشکار مرد و 18 ورزشکار زن در 10 رشته مختلف به دنبال جبران ناکامی‌های خود در این بازی‌ها بود اما برای نخستین بار از المپیک 1988 سئول نمایندگان رژیم اشغالگر قدس با وجود هزینه هنگفت نتوانستند هیچ مدالی کسب کند تا نمایندگان این رژیم مورد تحقیر در میدان المپیک قرار گیرند.
 
نمایندگان اعزامی رژیم صهیونیستی در این دوره از بازی‌های به این ترتیب در مسابقات المپیک شرکت کردند، 3 ورزشکار در دوومیدانی، یک ورزشکار در بدمینتون، 3 ورزشکار در ژیمناستیک هنری، 7 ورزشکار در ژیمناستیک ریتمیک، 5 ورزشکار در جودو، 7 ورزشکار در قایقرانی بادبانی، یک ورزشکار در تیراندازی، 5 ورزشکار در شنا، 2 ورزشکار در شنای موزون و 3 ورزشکار در تنیس اما نکته قابل توجه این بود که این افراد حتی به یک قدمی کسب مدال هم نرسیدند چه رسد به کسب نشان المپیک!
 
چهار سال پیش در بازی‌های المپیک پکن، رژیم صهیونیستی دارای 43 ورزشکار بود گه در پایان این مسابقات رژیم صهیونسیتی توانست در قایقرانی بادبانی به یک مدال برنز دست پیدا کند! آنها در المپیک 2004 آتن نیز در حالی که با 36 ورزشکار حضور داشتند، یک طلا در قایقرانی بادبانی و یک برنز در جودو را از آن خود کرده بودند.البته ناکامی‌های نمایندگان این رژیم به این اتفاقات ختم نمی‌شود چون اسرائیلی‌ها در المپیک 2000 سیدنی هم  با وجود ریخت و پاش‌های فراوان و اعزامی کاروانی پر جمعیت تنها یک نشان برنز به دست آورد تا ناکامی مطلق صهیونیست ها به یک عادت همیشگی تبدیل شود.
 
ناکامی مطلق رژیم صهیونیستی در بازی‌های المپیک با عصبانیت سران این رژیم رو به رو شد به گونه‌ای که آنها تازه ترین افتضاح به بار آمده در بازی‌های المپیک لندن را تحمل نکردند و با انتقاد از رویه موجود به شدت به این رویه اعتراض کردند.
 
روند نزولی و سریال تحقیر اسرائیل در بازی‌های المپیک و عمکرد ضعیف ورزشکاران رژیم صهیونیستی با انتقادات زیادی درون سرزمین‌های اشغالی مواجه شده است. روزنامه «اورشلیم پست» گزارش داده که کمیته ویژه‌ای برای بررسی دلیل ناکامی ورزشکاران اسرائیلی در المپیک لندن تشکیل شده است. این روزنامه در ادامه از وضعیت زیرساخت‌های ورزشی رژیم صهیونیستی انتقاد کرده و آن‌ها را کافی نمی‌داند.
 
مهمترین دلیل اعتراض رسانه‌های رژیم جعلی اسرائیل به نتایج اخیر را می‌توان در انزوای کامل ورزشکاران این رژیم در بازی‌های المپیک جستجو کرد،اسرائیلی‌ها زمانی که مشاهده کردند کشورهایی نظیر افغانستان، گابن، تاجیکستان، بحرین با تعداد ورزشکارانی به مراتب کمتر از رژیم صهیونیستی در این رقابت ها به مدال رسیدند اما کاروان پرهزینه آنها با این تعداد ورزشکار از دستیابی به نشان ارزشمند المپیک محروم شد ترجیح دادند برای پنهان نگه داشتن افتضاح تاریخی به جار و جنجال رسانه‌ای‌ بپردازند تا کسی متوجه تحقیر اسرائیلی‌ها در المپیک 2012 لندن نشود.
 
بخش دیگری از عصبانیت اسرائیلی‌ها به موفقیت ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران در این بازی‌ها نیز برمی‌گردد، آنها وقتی مشاهده کردند کاروان جمهوری اسلامی با اقتدار در میان بیست کشور برتر جهان در بازی‌های المپیک قرار گرفت اما نمایندگان این رژیم جعلی به هیچ موفقیتی دست پیدا نکردند از شدت عصبانیت به جنجال سازی روی آورند تا کسی به ناکامی مطلق اسرائیل در لندن فکر نکند.
/ 0 نظر / 5 بازدید